O firmie

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o naszej firmie.

Witamy na naszej stronie

Miło nam Państwa powitać, zachęcając serdecznie do zwrócenia uwagi na wachlarz ofertowy, który dla Państwa przygotowaliśmy. Jako firma o ugruntowanej pozycji na rynku, ciesząca się renomą i poważaniem ze strony klienta, zachęcamy do współpracy, oferując najwyższą jakość usług, terminowość, atrakcyjne ceny, jak również i pełne Państwa zadowolenie.

Na rynku istniejemy już od 2003 roku. Zajmujemy się najwyższej jakości stolarstwem, oferując Państwu produkty drewniane do Waszych domów, mieszkań, biur i ogrodów. Polecamy najwyższej jakości schody drewniane, efektywne balustrady, piękne altanki z drewna, a także podłogi drewniane, parkiety i inne rozwiązania z zastosowaniem drewna. Swoje usługi oferujemy klientom polskim, jak również i zagranicznym. Realizujemy zlecenia na terenie całego kraju, jak również w Austrii, w Czechach i w Niemczech. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, starając się spełnić oczekiwania, jakie stawia przed nami klient.

Jako firma BR-HEINRICH, od lat ciężko pracujemy na swój sukces. Pełen profesjonalizm, całkowite oddanie klientowi, szeroka baza surowców, a nade wszystko idealny efekt końcowy.

Mamy nadzieję, iż wachlarz naszych produktów, zainteresuje Państwa i zaowocuje nawiązaniem współpracy, czego i nam i Państwu serdecznie życzymy.

 

Jeśli jakość- to tylko z firmą BR-HEINRICH…
Jeden cel- dążyć do perfekcjonizmu…

Na rynku od 5 lat

Zrealizowanych projektów

Skontaktuj się z nami