O firmie

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o naszej firmie.

Witamy na naszej stronie

Miło nam Państwa powitać, zachęcając serdecznie do zwrócenia uwagi na wachlarz ofertowy, który dla Państwa przygotowaliśmy. Jako firma o ugruntowanej pozycji na rynku, ciesząca się renomą i poważaniem ze strony klienta, zachęcamy do współpracy, oferując najwyższą jakość usług, terminowość, atrakcyjne ceny, jak również i pełne Państwa zadowolenie.

Na rynku istniejemy już od 2003 roku. Zajmujemy się najwyższej jakości stolarstwem, oferując Państwu produkty drewniane do Waszych domów, mieszkań, biur i ogrodów. Polecamy najwyższej jakości schody drewniane, efektywne balustrady, piękne altanki z drewna, a także podłogi drewniane, parkiety i inne rozwiązania z zastosowaniem drewna. Swoje usługi oferujemy klientom polskim, jak również i zagranicznym. Realizujemy zlecenia na terenie całego kraju, jak również w Austrii, w Czechach i w Niemczech. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, starając się spełnić oczekiwania, jakie stawia przed nami klient.

Jako firma DAJO, od lat ciężko pracujemy na swój sukces. Pełen profesjonalizm, całkowite oddanie klientowi, szeroka baza surowców, a nade wszystko idealny efekt końcowy.

Mamy nadzieję, iż wachlarz naszych produktów, zainteresuje Państwa i zaowocuje nawiązaniem współpracy, czego i nam i Państwu serdecznie życzymy.

 

Jeśli jakość- to tylko z firmą DAJO…
Jeden cel- dążyć do perfekcjonizmu…

Na rynku od roku

Zrealizowanych projektów

Skontaktuj się z nami